Základní škola Přerov, U Tenisu 4

Žhavé novinky

26. dubna od 16:00 - Besídka školy v Městském domě

Školní rok 2017/2018

září

  • 8. září - cyklovýlet 3.S (7:45 - cca 13:00) - Pavlovice
  • 12. září - cyklovýlet 2.S (7:45 - 12:30) Osecký jez
  • 12. září - v 16:00 třídní schůzky 1.A,B,S a 4.B
  • 13. září - cyklovýlet 4.S (7:45 - 12:30) Týn n/B
  • 15. září - cyklovýlet 5.S (7:45 - 14) Rybáře - lávka
  • 18. - 19. září - adaptační kurz 6.A,B - Čekyně
  • 18. -22. září - sběr papíru
  • 19. září - třídní schůzky sportovní třída 6.S
  • 20. - 21. září - adaptační kurz 6.S  - Čekyně
  • 25. září -13:30 - beseda na Úřadu práce - 9.S

říjen

  •   2. října 13:30  - beseda na Ú P 9.A
  •   2. října 8:45- 9:45 bruslení 7S, 8ABS, 9ABS
  •   3. října 16:00 - třídní schůzky 2. - 9. roč. mimo 6.S, 4.B
  •   3. října 8:10 - beseda na ÚP 9.B
  • 10. října - Setkání vycházejících žáků se zástupci SŠ a SOU v 16:00 v 1. patře 
  • 12. října - Burza práce a vzdělání - žáci 9. roč. - hotel Jana
  • 12. října 8:30 - 9:30 bruslení 5S, 6ABS, 7ABC
  • 13. října - návštěva Hasičské zbrojnice -  všechna odd. ŠD
  • 19. října 8:30 - 9:30 bruslení 1B, 2BS, 3B, 4S, 5AB
  • 24. října - vzdělávací zájezd Osvětim - žáci 9. roč.
  • 30. října 8:45 - 9:45 bruslení 1AS, 2A, 3AS, 4AB
  • 30. října ve 12:30   Bezpečnost silničního provozu - žáci 8. a 9. roč., Městský dům

listopad

  • 7. listopadu - konzultační hodiny 15:30 - 16:30
  • 9. listopadu - bruslení 8:30 -9.30 7S, 8ABS, 9ABS
  • 10. listopadu 13:20, 13:40,14:00  - Protidrogový vlak - 9.A,B,S
  • 14. listopadu - Scholaris - burza škol na GJB a SPgŠ - vycházející žáci
  • 16. listopadu 9:30 -10:30 bruslení 1B, 2BS, 3B, 4S, 5AB
  • 23. listopadu 8:30 - 9:30 bruslení  5S, 6ABS, 7ABC
  • 30. listopadu 8:30 - 9:30 bruslení 1AS, 2A, 3AS, 4AB 

prosinec

  • 5. prosince - konzultační hodiny 15:30 - 16:30
  • 5. prosince - bruslení 8:30 - 9:30  1AS, 2A, 3AS, 4AB
  • 7. prosince - bruslení 8:30 - 9:30  1B, 2BS, 3B, 4S, 5AB
  • 12. prosince - Den otevřených dveří  
  • 14. prosince - bruslení 8:30 - 9:30  5S, 6ABS, 7ABC
  • 21. prosince - bruslení 8:30 -9.30  7S, 8ABS, 9ABS

leden

  • 3. ledna - zahájení vyučování 
  • 9. ledna -  konzultační hodiny
  • od 9. ledna do 27.3. - každé úterý plavání 2.A, 3.B, 3.S  (11:15- 12:45)
  • od 10. ledna do 28.3. - každou středu plavání 2.B,2.S, 3.A (11:15 - 12:45)
  • od 11. ledna  do 5.4. - každý čtvrtek plavání 5.A,5.B (11.15 -12:45)
  • 17. ledna  7:00 - 15:30 LVZ 3.S, 4.S
  • 21. - 26. ledna Zimní pobyt v přírodě 5.S
  • 31. ledna - vydávání vysvědčení za 1. pol.

únor

  • 1. února  7:00 -15:30 LVZ 3.S, 4.S 
  • 5. - 9. února LVZ na Trojáku 8:00 - 15.00 (ve středu návrat kolem 12:30) LVZ 1.S, 2.S, 3.A, 3.B, 4.A, 4.B, 5.A, 5.B
  • 6. února 7:00 - 8:00, 14:00 -17:00 vydávání zápisového lístku a přihlášek na SŠ zákonným zástupcům vycházejících žáků - kancelář ZŘ
  • 20. - 23. února - sběr starého papíru
  • 21. února  7:00 - 15:30 LVZ 3.S, 4.S  
  • 26. února - 2. března Lyžařský výcvikový zájezd 7. tříd
  • 27. února v 16:00 - ŠKOLIČKA NANEČISTO

březen

  • 6. března v 16 h třídní schůzky
  • 7. března  7:00 -15:30 LVZ 3.S, 4.S 
  • 8. března 14:00 Taneční soutěž
  • 13. března 8:00 - 11:30 Dopravní výchova 4.A
  • 20. března - vzdělávací zájezd 7. tříd do Prahy
  • 20. března ve 14:30 - vystoupení pro 75-leté občany v Městském domě
  • 21. března - SCHOOLMANIE - Freestyle BMX v tělocvičně školy
  • 26. března - vzdělávací zálezd 7. tříd do Prahy

duben

  • 4. dubna 10:00 - 11:30 Dopravní výchova 1.A
  • 5. dubna 10:00 - 11:30 Dopravní výchova 1.B
  • 6. dubna 20:00  Večírek školy  - klub Teplo
  • 9. dubna 10:00 - 11:30 Dopravní výchova 1.S
  • 10. - 13. dubna - sběr starého papíru
  • 10. dubna 8:00 - 9:30, 10:00 - 11:30 Dopravní výchova 2.A,2.B
  • 11. dubna 8:00 - 9:30, 10:00 - 11:30 Dopravní výchova 2.S, 3.A
  • 12. dubna 8:00 - 9:30, 10:00 - 11:30 Dopravní výchova 3.B, 3.S
  • 16. dubna 10:00 - 11:30 Dopravní výchova 4.A
  • 17. dubna 10:00 - 11:30 Dopravní výchova 4.B
  • 18. dubna 10:00 - 11:30 Dopravní výchova 4.S
  • 23. dubna - zdravé zoubky 1.A, 1.B, 1.S, 2.A, 2.B
  • 26. dubna  16:00 Besídka školy Městský dům

květen

  • 2. května - školská minivolejbalová liga - dívky 5.a 6. roč.
  • 14. května - planetárium Ostrava - 9.A,B,S
  • 14. května - zdravé zoubky 2.S, 3.A,B,S
  • 15. května - konzultační hodiny 15:30 - 16:30h
  • 21.-25.5. Škola v přírodě 4. roč.
  • 28. května - fotografování tříd 1. stupně
  • 31. května - fotografování tříd 2. stupně

červen

  • 1. června - dětský den
  • 5. června - konzultační hodiny 15:30 - 16:30h
  • 6. června - finále školské minivolejbalové ligy - dívky 5.a 6. roč.
  • 8. června - divadelní představení ve Zlíně - 3.A, 3.B, 3.S, 4.S
  • 20. černva - sportovní den 1. stupně stadion Viktorka
  • 21. června - vzdělávací zájezd Vídeň - 8. třídy
  • 25. června - sportovní den 2. stupně Kozlovice