Základní škola Přerov, U Tenisu 4

Žhavé novinky

Nabídka pracovních míst: Hledáme zástup do školní družiny od 19. října asi na 6 týdnů

24. 9. od 16 h: Třídní schůzky 2., 3., 5. - 9. tříd - ZRUŠENO

V průběhu měsíců listopad a prosinec se žáci z 2. stupně zúčastnili soutěží ve florbalu. Hoši 8. a 9. tříd se umístili na krásném 3. místě v okrskovém kole. Ostatním kategoriím se povedlo probojovat do postupových kol. Mladší chlapci (6. a 7. třída) vybojovali v okresním kole 3. místo. Mladší žákyně (6. a 7. tříd) skončily v okresním kole na zaslouženém 4. místě. Jasné favoritky okresního kola starších žákyň (8. A 9 tříd) byly děvčata z naší školy. Ty si zaslouženě došly pro postup do krajského kola v Jeseníku.

Postupového kola se celkem zúčastnilo 5 týmů. Naše dívky vynikaly na hřišti se všemi týmy. Jediný tým, který nedokázaly porazit (výsledek 1:3), byl Lutín. Dívky se v krajském kole umístily na výborném 2. místě. Tímto bychom chtěli pochválit všechny naše žáky i žákyně za výbornou reprezentaci školy ve florbalu.