Základní škola Přerov, U Tenisu 4

Pokud jste nezůstali v úterý 29. dubna odpoledne doma, jistě se vám už při přečtení nadpisu v hlavě střídají vzpomínky na jednotlivé, nečekané, příjemně překvapivé výkony našich žáků. Převažují určitě okamžiky, kdy jste sledovali vašeho broučka či berušku, kteří možná v tento den poprvé vystoupili na prkna, která Besídka znamenají svět.

Stydlivě se tam někteří rozhlédli po davu rodičů a kamarádů, kteří přišli malé talenty podpořit, a předali to, čím žijí. Radost. Ne „učení-mučení", ale skutečnou radost! Z pohybu, hudby , tance, zpěvu, hry na nástroj, humoru či naprosto originálních nápadů. Radost, tak typickou pro usměvavé školáčky i školácké učitele, radost, která během těch 2 hodin složených z cca 30 vystoupení snad dorazila až k vám...

Pojďte si připomenout barevnou školu i závěs s květinami, důstojnost olympijského ceremoniálu a kouzlo jednotlivých disciplín, naše nejlepší žáky, sportovní výkony malých i velkých sportovců, chvíle, kdy si jedna paní učitelka přehodila druhou přes záda a žáci padali ze židlí, žabky píšťalky, zpěvanky, tanečnice i tanečníky, zvířátka v chaloupce i zvířátka bojující s loupežníky, všechny budoucí anglické zpěváky, učitele i rozverné uplácející žáky! Zavzpomínejte s námi u fotek ZDE a připomeňte si naše pestré školní odpoledne!