Vytisknout

Hranici yoyování na naší škole jsme opět posunuli o něco dál. V sobotu 29.11.2014 jsme vyrazili se skupinkou 11 chlapců naší školy na Mistrovství ČR škol v yoyování nazvané Spinking.

Leo Express nás nabral na nádraží v Přerově a bez zpoždění vyplkl v Praze "na hlaváku." Šup do metra a pak už jen pár kroků do Národní technické knihovny, kde se celá akce konala. Hned od začátku bylo jasné, kdo bude mít při soutěžení největší podporu, protože jsme tvořili téměř pětinu všech soutěžících. Nenechali jsme nic náhodě a bouřlivě jsme podporovali každého našeho yoyera, který se objevil na pódiu. ZŠ U tenisu byla prostě slyšet.  

Naši chlapci se rozhodně neztratili. Vůbec nejlepším freestylovým yoyerem na naší škole se stal Adam Houšťava z 5.A, který obsadil krásné 12. místo a na druhém stupni pak 14-tý Jakub Zákostelský z 8.S. Další skvělá umístění pak brali Joža Daněk, Radim Tomek, Franta Vinklárek, Kuba Orság, Zdeněk Mik a Roman Suchomel. O finále tricklistu pak neúspěšně bojovali Kuba Zákostelský a Matěj Mudra.  Velký dík patří také dvěma fanouškům - Pepovi Pospíšilovi a Lukáši Běhalovi. 

Chlapci byli během celé akce úžasní a dělali naši škole skvělou reklamu. Báječně fandili, pomohli s úklidem po akci a hlavně působili jako jeden tým. 

Akce byla náročná, ale rozhodně stála za to. Přiložené video celou akci detailně přiblíží. 

Michal Pospíšil, doprovod a velký fanoušek všech borců.