Vytisknout

Dne 12. 5. se na hřišti TJ Spartak Přerov uskutečnilo finálové klání vítězů okrskových kol. Žáci naší školy byli mírnými favority, ale hned první zápas tomu tak úplně nenasvědčoval. Teprve až vstřelená branka v posledních vteřinách úVítězové McDonald's Cupuvodního zápasu do sítě hráčů ze ZŠ Velká Dlážka dodal chlapcům klid a jistotu.


I když v následujících dvou utkáních potrápil hráče na hřišti déšť ve formě vydatných přeháněk, naši hoši již nezaváhali a byť museli dotahovat jednogólové manko, dokázali zápas proti hráčům ze Soběchleb otočit ve svůj prospěch.

Také zápas proti chlapcům z ZŠ 1. máje v Hranicích se nám podařilo proměnit ve vítězství. Poslední utkání dne pak bylo všemi přítomnými považováno za malé finále a to z toho důvodu, že se chlapci od Tenisu utkali s fotbalovým výběrem ZŠ Za mlýnem. Po nervozním začátku tohoto utkání se však podařilo po standardní situaci vstřelit gól do sítě domácích a přetavit úspěch tohoto dne v triumf a postup do krajského finále, které se odehraje 21. 5. na ligovém stadioně v Olomouci.

Proto, držte našim chlapcům palce, aby se jim podařilo co nejlepší umístění a i toužebný postup na republikový svátek kopané do Uherského Hradiště.

Prohlédněte si fotografie z turnaje.